Od zespołu redakcyjnego
Witamy w WCWI! Nie ma takich samych portali, nie ma nawet podobnych - a jego zawartość to wspólny wysiłek poniesiony przez grupę zapaleńców i do tego przekazany wędkarskiej społeczności zupełnie gratis. Jeśli znalazłeś czego szukałeś - napisz o tym na forum lub w komentarzu.
     * Istniejemy od 26 lipca 2001 r. * To już 4214 edycja WCWI! *
Advertisement  
Interaktywnie na WCWI
Start
Trybuna Ludu
System Forów
Galeria fotograficzna
Linkownia
Tablica ogłoszeń
Przewodnik po portalu (FAQ)
Katalog główny artykułów
Start
Formy dziennikarskie i literackie
Wędkarz i ekosystem
O rybach dla wędkarzy
Metoda spinningowa
Metody gruntowe
Wędkarskie obsesje
Sztuczna muszka
Politechnika wędkarska
Wielki Informator WCWI
Turystyka wędkarska
Wędkarskie Kroniki
Start
   
 
Wody górskie - ZO PZW Gdańsk Drukuj E-mail
Wielki Informator WCWI
Informacje z PZW
Napisał(-a) Rafał Czajkowski *czarny*   
dnia 24.02.2005
Wykaz wód górskich PZW Okręgu Gdańskiego udostępnionych do wędkowania w roku 2005.
RZEKI GÓRSKIE

Nazwa wody
Granice
Kłodawa
od wypływu z jeziora Małego (Mierzeszyńskiego) do ujścia do Motławy wraz z rzeką Styną od wypływu z jeziora Godziszewskiego do jej ujścia do rzeki Kłodawa.
Wda (Czarna Woda)
od jazu w Jeziornej (poniżej jeziora Wdzydze) do mostu w miejscowości Błędno na trasie Łuby - Łoboda wraz z Kanałem Wdy oraz rzeką Niechwaszcz od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Leśno Dolne z wodami jej dopływów i Kanału Niechwaszcz z wyłączeniem wód 50 - cio metrowego odcinka rzeki Parzenica poniżej wypływu z jeziora Skąpe.
Wierzyca nr3
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jez. Grabowskiego do jeziora Wierzysko, z wyłączeniem wód dopływu z jeziora Kapliczne.
Wietcisa nr2
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Przywidz do jej ujścia do Wierzycy wraz ze Strugą Rutkownicą i z wodami jej dopływów od źródeł do jej ujścia do rzeki Wietcisa
Zagórska Struga (Zagórzanka)

od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Marchowo do jej ujścia do Zatoki Puckiej.

Reda nr3
3 od 50 - ciu metrów poniżej jazu cementowni w Wejherowie do granic rezerwatu "Beka".
Bolszewka nr2
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Miłoszewskie do jej ujścia do rzeki Reda oraz rzeka Gościcina od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z z jeziora Wysoka (Wycztok) do jej ujścia do rzeki Bolszewka.
Piaśnica nr3
od konstrukcji trwałych przestawy węgorzowej usytuowanych poniżej jeziora Żarnowieckie do ujścia do Morza Bałtyckiego.
Piaśnicsa nr1
od źródeł (małe rozlewisko leśne powyżej miejscowości Mała Piaśnica) do ujścia do jeziora Żarnowieckiego.
Bychowska Struga nr2
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Choczewo do jej ujścia do jeziora Żarnowieckiego wraz ze Strugą Salinka od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Salino do jej ujścia do rzeki Piaśnica.
Czarna Wda
od źródeł do mostu kolejowego na trasie Sławoszyno - Kłanino.
Łeba nr2
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Wielkie do ujścia rzeki Węgorza oraz wody dopływów do tych wód, z wyłączeniem wód jezior :Reskowo, Sianowskie oraz wód dopływów z jezior: Łapalice, Osuszyno, Strzepcz, Bąckie.
Chełst nr1
z wodami jej dopływów od źródeł do jej ujścia do jeziora Sarbsko.
Słupia
od jazu piętrzącego w Sulęczynie do jeziora Żukowskie wraz ze Strugą Stropina od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Glinowskie do jego ujścia do rzeki Słupia oraz wody dopływów do tych wód, z wyłączeniem wód dopływu jeziora Mausz Duży oraz wód jeziora Stropno.
Brda nr7
od śluzy w Mylofie do mostu drogowego w miejscowości Nadolna Karczma na trasie Nadolna Karczma - Lutom, z wyłączeniem wód Wielkiego Kanału Brdy.
Chocina
w zlewni rzeki Brda z wodami jej dopływów od źródeł do jeziora Karsińskie, z wyłączeniem wód rzeki Prądzona oraz wód dopływów z jezior Nierostowo (Nierzestowo), WielkieZielone, Duże Głuche.
Zbrzyca nr3
od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Parzyn (Parzyń) do jeziora Milachowo oraz rzeki Mlusino (Mlusina) od 50 - ciu metrów poniżej wypływu z jeziora Leśno Dolne do jej ujścia do rzeki Zbrzyca.

Informacje pochodzą ze strony ZO PZW Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.
Prosze zaloguj się i dodaj komentarz.

Komentarze
A JEDNEJ RZEKI BRAK
Dodane przez pstragmanS w dniu - 2009-01-27 20:00:51
RADUNIA
Wody górskie - ZO PZW Gdańsk
Dodane przez TJ w dniu - 2009-01-27 20:49:53
Jeśli spojrzysz na datę publikacji to wyjaśni Ci się, czemu nie ma Raduni. Niestety nie mamy na tyle mocy przerobowych, żeby publikować na bieżąco informacje z okręgów :(

Powered by AkoComment 2.0!

 
 
 
Up Up
W portalu stosujemy pliki cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny ze standardowymi ustawieniami przegladarki oznacza, że będa one umieszczane w Twoim urzadzeniu końcowym.
Kontynuacja przegladania portalu bez zmiany ustawień oznacza akceptację użycia plików cookies. Więcej w "Regulaminie korzystania z WCWI".